Zeynep İnalöz

Çalışma Kartı : Ülkesel

Çalışma Kartı Dili : İngilizce

Konuştuğu Diller : İngilizce

Nitelikler : Profesyonel Turist Rehberi

Özgeçmiş

Herkese merhaba! Ben Zeynep İnalöz, 15 yılı aşkın süredir Türkiye’de resmi lisansa sahip, İngilizce konuşan bir Turist Rehberiyim. Dünyanın her yerinden gelen ziyaretçileri Türkiye’nin coğrafi, kültürel ve tarihi hakkında onları bilgilendirmek, ören yerlerimizi, mirasımızı, değerlerimizi en iyi şekilde tanıtmak; bunları misafirlerimize en iyi şekilde yaşatmak onuruna sahibim.

Rehberliğin yanı sıra bazı Tur Şirketleri adına çalışıyorum, onlara turizm pazarlaması yapıyorum, sosyal medyalarını kontrol ediyorum. Dünyanın her yerinden -özellikle ABD, KANADA, YENİ ZELANDA ve AVUSTRALYA pazarlarında-daha fazla misafir bulmalarına destek oluyorum.

Seyahat etmek ve yeni kültürleri keşfetmek her zaman tutkum olmuştur. Uzmanlığımı sizinle paylaşayım, size kendim ve rehberliğim hakkında biraz bilgi vereyim.

Özel gruplara, ailelere veya bireysel seyahat edenlere Efes, Bodrum, Çeşme, Konya ve Türkiye’nin tüm gidiş-dönüş turlarında rehberlik hizmeti veriyorum.

“Aile Dostu” Seyahat programlarım ve aktivitelerim çocuklu veya gençli ailelere uyarlanmıştır, böylece yetişkinler ve gençler eğlenebilir ve birlikte öğrenip keşfedebilirler.

Büyük turistik yerlerden gizli mücevherlere kadar, yerel tur rehberlerinin sunduğu iyi bir rehberlik hizmetinin, broşürde ne söylendiğini değil, gerçekten görmek istediğiniz şeyi size göstermesi gerektiğine inanıyorum.
Bu yüzden rehberlik hizmetini olabildiğince güler yüzlü, esnek ve açık bir şekilde veriyorum; sonuçta bu sizin zamanınız.

Seyahatinizi harika bir deneyim haline getirmek için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz…

FOTO GALERİ

Başa dön